Aanzegg. JEUGD

Aanzegg. JEUGD

Let op
  • Let goed op ! Misschien sta je (ook) bij een ander ploegje opgesteld.
Kaart
  • Je duplicaatkaart heb je altijd bij je ! Die is nodig bij spelen in een ander team.
Ziek
  • Ziek, verhinderd, enz.: zeg op tijd af, uiterlijk donderdagavond (liever eerder) !
Melden
  • Zeg persoonlijk af en spreek geen voicemail in ! 
    • A t/m C : bij Mariëlle M.   tel. 06 – 1523 4047 of  010 – 432 0471.
    • D t/m F : bij Elza Burg tel. 06 – 1323 1720 010 – 480 1448.
    • En ook ..: bij je trainer. 
Waarom
  • Niet afzeggen kan betekenen dat een ploeg niet compleet is ! Denk niet “er staan genoeg spelers bij mijn team”. Een ander kan ook al afgezegd hebben.
Ziek op wedstrijd dag
  • Als je op zaterdagochtend ziek bent, bel in ieder geval je trainer, zodat je ploegje niet voor niets staat te wachten. Bel daarna ook het wedstrijdsecretariaat, zodat mogelijk nog een invaller kan worden geregeld.
Speelveld
Andere info: programmakantinedienstscheidsrechterstrainen-veldtrainen-zaal.
   
… Routes: Zoek op de KNKV-website de route/adres van de hal op. 
OZC A1

OZC A1 – Avanti (P) A2

scheidsr.: J. Postma  
Locatie Sportmotor, Jan Ligthartstraat 95, 3083 AL, Rotterdam
zaterdag 25 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 10:35 u   Kyara van Tienoven NKG18J9   Tony  Potter NJW01Y7
aanwezig: 9:35 u   Zenne  Talman NKJ17Q8   Justin  Burg NKH45N4
klasse: A2K   Nyssa  Saeri NKP35M0   Paddy  Winkelhuijzen NKJ00H9
wedstr.nr: 18908   Laura  Kars NKS16H1   Troy de Groot NKJ58S5
Speelveld: Veld 1 res Isabelle  Meerman NKD45R8   Chris de Romph NKR90N4
               
 
OZC A2

Avanti (P) A6 – OZC A2

scheidsr.:    
Locatie Emerald, Florijnstraat 1, 2645 HH Delfgauw; km: 20; reistijd: 00:25 (auto).
zaterdag 25 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 13:10 u   Melissa  Meerman NKD45S5   Tom  Apotheker NKJ95R9
vertrek: 11:45 u         Ciaran van Wieringen NKN00W8
klasse: A-039   Merel van Gruijthuijsen NLJ88B8   Mathies  Happel NKQ04H8
wedstr.nr: 16108   Buse  Kuru NLW23Z4   Rutger  Modders NLG22B7
Speelveld: Veld 1   Lisa Rieck NJH40J4   Chris  Pomp NLR27Z1
            Luuk  Jumelet NLR34C6
 
OZC B1 OZC B1 is vrij
 
OZC B2

Nieuwerkerk B3 – OZC B2

scheidsr.:    
Locatie De Kleine Vink, Sportlaan 2, 2913 LJ, Nieuwerkerk a/d Ijssel; km: 16; reistijd: 00:20 (auto).
zaterdag 25 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 13:45 u         Dylan  Schipper NLF43K2
vertrek: 12:40 u   Frouke  Versteegen NLF56D7   Hamaad Hussain NLD10Q8
klasse: B-059   Xaviera  Idoe NLG11S8   Aislinn van Wieringen NKW64K5
wedstr.nr: 18381   Nikki  Antheunisse NLH00R4   Isabella van Nijnatten NLT43R5
Speelveld: Veld 1   Zoey  Verkerk NLP72X5      
      Tynke van Tuijl NLP84B2   Kassandra  Rood NLV96K2
 
OZC C1 OZC C1 is vrij
 
OZC D1 OZC D1 is vrij
 
OZC D2 OZC D2 is vrij
 
OZC E1 OZC E1 is vrij
 
OZC E2 OZC E2 is vrij
 
OZC F1

Excelsior (D) F2 – OZC F1

scheidsr.:    
Locatie De Buitenhof, Duke Ellingtonstraat 2, 2625 GB, Delft; km: 27; reistijd: 00:25 (auto).
zaterdag 25 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 9:00 u   Isa  Wijers NLK43G9   Mike  Graniglia NLT43X7
vertrek: 8:05 u   Kayleigh  Vrijenhoek NLT43W0   Lyam  Bos NLY01Q7
klasse: F-040   Fenna  Koster NLY01T8      
wedstr.nr: 30267   Myrthe  Loijen NLY01V2      
Speelveld: 4korfbal            
               
 
OZC F2

HKV/Ons Eibernest F1 – OZC F2

scheidsr.:    
Locatie HKV/Ons Eibernesthal, Steenwijklaan 16, 2541 RL, Den Haag; km: 36; reistijd: 00:35 (auto).
zaterdag 25 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 10:00 u   Lente van den Hoek NLW45K5   Aiden  Cumart NLQ27C9
vertrek: 8:55 u   Misha Jozef NLY16J8   Thomas in ’t Hout NLY01S1
klasse: F-068   Sevda Nur Çamliyurt NLY64Q6      
wedstr.nr: 30238            
Speelveld: Veld 1            
               
 
 
Alle teams een prettige wedstrijd gewenst.

 

  


Wedstrijden volgend op bovenstaande wedstrijden.

Naar boven.

…. 

OZC D1

Good Luck D1 – OZC D1

scheidsr.:    
Locatie De Staver, Olympiaweg 3, 3245 DL, Sommelsdijk; km: 45; reistijd: 00:35 (auto).
donderdag 30 nov ’17   Dames   Heren
aanvang: 19:15 u   Yagmur  Bayrak NLP90S4   Vinchenzo  Rivera NLY01X6
vertrek: 17:55 u   Helin  Atalay NLP90T1   Samuel  Pomp NLQ87P0
klasse: beker   Hazal  Atalay NLP90V5   Ches  Richardson NLV34H5
wedstr.nr:     Berfin  Antar NLQ04B3      
Speelveld:     Indy  Baboeram NLX91G1      
      Bilge  Kartal NLT43T9      
 
 
 
Alle teams een prettige wedstrijd gewenst.

Stuur Email

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message