COMPETITIE – WEDSTRIJDEN

SEIZOEN 2017 - 2018   zaal competitie Qry K-43 site   (db wimm)

Zaterdag 17 maart
12:00   uit   OZC B1   Or.Zwart/Hoekse B1 – OZC B1 xxxxx
15:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – NIO E1 De Enk
15:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – ODO E4 De Enk
16:00
15:00
  thuis   OZC E2  • OZC E2 – Dijkvogels E2 De Enk
19:00   uit   OZC B2   Albatros B4 – OZC B2 Develsteinhal

dfgdfgdfgdf;lfjgkldfjgkdl

Zaterdag 18 november
09:00   uit   OZC E3  • DVS ’69 E3 – OZC E3 De Ridderhal
09:00   uit   OZC F1   ODO F3 – OZC F1 De Hofstede
10:00   uit   OZC D1   Vriendenschaar D2 – OZC D1 Sporthoeve
11:00   uit   OZC C1   Albatros C2 – OZC C1 Develsteinhal
11:00   uit   OZC F2   Valto F4 – OZC F2 Vreeloo
11:35   uit   OZC B2   Conventus B3 – OZC B2 Walburghal
11:50   uit   OZC E2   ONDO (G) E6 – OZC E2 De Hoekstee
12:00   uit   OZC B1   DeetosSnel B2 – OZC B1 DeetosSnel-hal
13:00   uit   OZC A1   De Meervogels A2 – OZC A1 De Veur
15:30   uit   OZC 3   Thor (R) 2 – OZC 3 Riederpoort
16:45   uit   OZC 1   Thor (R) 1 – OZC 1 Riederpoort
17:15   uit   OZC A2   ’t Capproen A1 – OZC A2 De Eendraght
19:30   uit   OZC 2   Nieuwerkerk 4 – OZC 2 De Kleine Vink Hal
20:45   uit   OZC 5   Nieuwerkerk 7 – OZC 5 De Kleine Vink Hal

 

Zaterdag 25 november
09:00   uit   OZC F1   Excelsior (D) F2 – OZC F1 De Buitenhof
10:00   uit   OZC E3  • ODO E4 – OZC E3 De Hofstede
10:35   thuis   OZC A1   OZC A1 – Avanti (P) A2 Sportmotor
12:15   uit   OZC F2   HKV/Ons Eibern. F1 – OZC F2 HKV/O Eibernesthal
13:10   uit   OZC A2   Avanti (P) A6 – OZC A2 Emerald
13:45   uit   OZC B2   Nieuwerkerk B3 – OZC B2 De Kleine Vink Hal
15:30   uit   OZC 5   VIOS (W) 2 – OZC 5 De Niervaert
17:00   uit   OZC 3   Valto 5 – OZC 3 Vreeloo
18:10   uit   OZC 2   Valto 3 – OZC 2 Vreeloo
20:30   uit   OZC 1   Good Luck 1 – OZC 1 De Staver

 

Zaterdag 2 december
09:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – Albatros E7 De Enk
09:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – Weidevogels F2 De Enk
09:00   thuis   OZC F2   OZC F2 – Valto F4 De Enk
10:00   uit   OZC E1   KCR E1 – OZC E1 Beverbol
10:05   thuis   OZC C1   OZC C1 – Olympia (S) C1 De Enk
11:10   thuis   OZC B2   OZC B2 – Albatros B4 De Enk
12:00   uit   OZC D1   KCR D3 – OZC D1 Beverbol
12:15   thuis   OZC A2   OZC A2 – Olympia (S) A2 De Enk
13:30   thuis   OZC 3   OZC 3 – Olympia (S) 3 De Enk
14:45   thuis   OZC 2   OZC 2 – Dijkvogels 2 De Enk
16:00   thuis   OZC 1   OZC 1 – Dijkvogels 1 De Enk
16:15   uit   OZC B1   PKC/SWKGroep B4 – OZC B1 PKC-hal
17:15   thuis   OZC 5   OZC 5 – Korbis 3 De Enk
17:35   uit   OZC A1   KOAG A1 – OZC A1 Krimpenerwaard C

 

Zaterdag 9 december
09:00   uit   OZC E1   Maassluis E1 – OZC E1 Olympia
09:00   uit   OZC F1  • ONDO (G) F3 – OZC F1 Westlandhal De Hoekstee !!
09:20   uit   OZC D2   Vriendenschaar D4 – OZC D2 De Wielewaal
10:00   uit   OZC E2   Dijkvogels E2 – OZC E2 Sporthal Maasdijk
10:00   uit   OZC F2   IJsselvogels F3 – OZC F2 Zuidplas
11:00   uit   OZC E3  • Fortuna/DeltaL E8 – OZC E3 Fortuna-hal
13:05   uit   OZC 2   Sperwers 2 – OZC 2 Wielewaal
14:10   uit   OZC 3   Weidevogels 4 – OZC 3 SRC Rottemeren
14:20   uit   OZC 1   Sperwers 1 – OZC 1 Wielewaal
16:05   thuis   OZC A1   OZC A1 – IJsselvogels A2 Sportmotor
17:10   uit   OZC A2   NIO A1 – OZC A2 Wilgenring

 

Zaterdag 16 december
09:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – Olympia (S) E1 De Enk
09:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – Avanti (P) E9 De Enk
09:00   thuis   OZC F2   OZC F2 – Nieuwerkerk F6 De Enk
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 – Reeuwijk D1 De Enk
10:00   thuis   OZC E2   OZC E2 – Trekvogels E1 De Enk
10:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – KCR F3 De Enk
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 – Albatros D4 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 – RWA C1 De Enk
13:15   thuis   OZC B2   OZC B2 – ONDO (G) B5 De Enk
14:20   thuis   OZC B1   OZC B1 – Albatros B2 De Enk
15:00   uit   OZC A1   Valto A2 – OZC A1 Vreeloo
15:25   thuis   OZC A2   OZC A2 – Nikantes A1 De Enk
16:40   thuis   OZC 2   OZC 2 – ADO 2 De Enk
17:55   thuis   OZC 1   OZC 1 – ADO 1 De Enk
19:10   thuis   OZC 3   OZC 3 – Twist 5 De Enk
20:25   thuis   OZC 5   OZC 5 – NIO 4 De Enk

 

Zaterdag 23 december
09:00   uit   OZC E2   Olympia (S) E3 – OZC E2 Olympia
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 – Vriendenschaar D4 De Enk
10:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – Fortuna/DeltaL E8 De Enk
10:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – ONDO (G) F3 De Enk
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 – KCR D3 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 – Maassluis C2 De Enk
13:15   thuis   OZC B2   OZC B2 – ZKV (Zu) B1 De Enk
14:20   thuis   OZC A2   OZC A2 – ’t Capproen A1 De Enk
15:35   thuis   OZC 5   OZC 5 – VIOS (W) 2 De Enk

 

Zaterdag 6 januari
09:30   uit   OZC D1   Nieuwerkerk D4 – OZC D1 De Kleine Vink Hal
10:00   uit   OZC E1   Vitesse (Ba) E1 – OZC E1 Bongerdhal
10:00   uit   OZC F1   Fortuna/DeltaL F3 – OZC F1 Fortuna-hal
11:00   uit   OZC E2   Sperwers E3 – OZC E2 Wielewaal
11:45   uit   OZC F2   Avanti (P) F3 – OZC F2 De Viergang
13:00   uit   OZC 2   Weidevogels 3 – OZC 2 SRC Rottemeren
13:00   uit   OZC A2   KCR A3 – OZC A2 Beverbol
15:00   uit   OZC C1   Fortuna/DeltaL C3 – OZC C1 Fortuna-hal
15:15   uit   OZC B2   Oranje Wit (D) B5 – OZC B2 Oranje Withal
16:05   thuis   OZC A1   OZC A1 – KCR A2 Sportmotor
16:15   uit   OZC 3   Erasmus 2 – OZC 3 Erasmus
17:05   uit   OZC 5   Avanti (P) 7 – OZC 5 De Viergang
17:30   uit   OZC 1   Erasmus 1 – OZC 1 Erasmus

 

Zaterdag 13 januari
11:00   uit   OZC C1   Maassluis C2 – OZC C1 Olympia
11:00   uit   OZC E1   RWA E1 – OZC E1 Rhoon
11:40   uit   OZC B1   Conventus B1 – OZC B1 Walburghal
12:55   uit   OZC 3   KCR 5 – OZC 3 De Fakkel
13:00   uit   OZC D2   Gemini D1 – OZC D2 De Mammoet
13:15   uit   OZC 2   WION 4 – OZC 2 WION-hal
14:30   uit   OZC D1   Korbis D3 – OZC D1 De Dreef
15:10   uit   OZC A1   Weidevogels A2 – OZC A1 SRC Rottemeren
15:30   uit   OZC 5   Eureka 1 – OZC 5 Beverbol
19:15   uit   OZC 1   Twist 1 – OZC 1 Westwijk

 

Zaterdag 20 januari
09:00   thuis   OZC E2   OZC E2 – ONDO (G) E6 De Enk
09:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – ODO F3 De Enk
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 – Terda D1 De Enk
10:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – DVS ’69 E3 De Enk
10:00   thuis   OZC F2   OZC F2 – Avanti (P) F3 De Enk
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 – Vriendenschaar D2 De Enk
12:10   thuis   OZC 5   OZC 5 – Nieuwerkerk 7 De Enk
13:25   thuis   OZC C1   OZC C1 – Albatros C2 De Enk
14:30   thuis   OZC B2   OZC B2 – Conventus B3 De Enk
15:35   thuis   OZC B1   OZC B1 – DSO (K) B1 De Enk
16:40   thuis   OZC A1   OZC A1 – De Meervogels A2 De Enk
17:55   thuis   OZC 2   OZC 2 – Nieuwerkerk 4 De Enk
19:10   thuis   OZC 1   OZC 1 – Thor (R) 1 De Enk
20:25   thuis   OZC 3   OZC 3 – Thor (R) 2 De Enk

 

Zaterdag 27 januari
10:00   uit   OZC D2   HKC (Ha) D3 – OZC D2 Het Dok
14:05   uit   OZC D1   PKC/SWKGroep D4 – OZC D1 PKC-hal
15:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – Maassluis E1 De Enk
15:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – Excelsior (D) F2 De Enk
15:00   thuis   OZC F2   OZC F2 – HKV/Ons Eibern F1 De Enk
15:45   uit   OZC A1   Avanti (P) A2 – OZC A1 De Viergang
16:05   thuis   OZC B2   OZC B2 – Nieuwerkerk B3 De Enk
17:05   thuis   OZC A2   OZC A2 – Avanti (P) A6 De Enk
18:20   thuis   OZC 2   OZC 2 – Valto 3 De Enk
19:35   thuis   OZC 1   OZC 1 – Good Luck 1 De Enk
20:50   thuis   OZC 3   OZC 3 – Valto 5 De Enk

 

Zaterdag 3 februari
09:00   uit   OZC D2   Terda D1 – OZC D2 De Drie Linden
09:00   uit   OZC E3  • Albatros E7 – OZC E3 Walburghal
09:55   uit   OZC F2  • ONDO (G) F5 – OZC F2 Westlandhal
De Hoekstee !!
10:05   thuis   OZC A1   OZC A1 – KOAG A1 De Enk
11:00   uit   OZC B1   DSO (K) B1 – OZC B1 De Niervaert
11:00   uit   OZC E2   Valto E4 – OZC E2 Vreeloo
13:00   uit   OZC C1   Olympia (S) C1 – OZC C1 Olympia
18:45   uit   OZC 2   Dijkvogels 2 – OZC 2 Sporthal Maasdijk
19:30   uit   OZC 3   Olympia (S) 3 – OZC 3 Olympia
19:40   uit   OZC 5   Korbis 3 – OZC 5 De Dreef
20:00   uit   OZC 1   Dijkvogels 1 – OZC 1 Sporthal Maasdijk

 

Zaterdag 10 februari
11:00   uit   OZC B2   ZKV (Zu) B1 – OZC B2 Drenkwaard
11:00   uit   OZC E1   NIO E1 – OZC E1 Wilgenring
15:00   thuis   OZC 2   OZC 2 – Sperwers 2 De Enk
15:15   uit   OZC C1   Vitesse (Ba) C2 – OZC C1 Bongerdhal
15:40   uit   OZC A1   IJsselvogels A2 – OZC A1 Zuidplas
16:10   thuis   OZC 1   OZC 1 – Sperwers 1 De Enk
17:25   thuis   OZC B1   OZC B1 – PKC/SWKGroep B4 De Enk
18:25   thuis   OZC A2   OZC A2 – NIO A1 De Enk
19:40   thuis   OZC 3   OZC 3 – Weidevogels 4 De Enk

 

Zaterdag 17 februari
09:00   uit   OZC E1   Olympia (S) E1 – OZC E1 Olympia
09:00   uit   OZC F1   KCR F3 – OZC F1 Beverbol
09:00   uit   OZC F2   Nieuwerkerk F6 – OZC F2 De Kleine Vink Hal
10:00   uit   OZC E2   Trekvogels E1 – OZC E2 Zadkine-hal
10:45   uit   OZC E3  • Avanti (P) E9 – OZC E3 De Viergang
11:00   uit   OZC B1   Albatros B2 – OZC B1 Develhal
12:00   uit   OZC D2   Reeuwijk D1 – OZC D2 De Meerkoet
13:15   uit   OZC 5   NIO 4 – OZC 5 Wilgenring
13:30   uit   OZC 2   ADO 2 – OZC 2 De Schenkel
14:40   uit   OZC 1   ADO 1 – OZC 1 De Schenkel
14:45   uit   OZC D1   Albatros D4 – OZC D1 Develsteinhal
16:05   thuis   OZC A1   OZC A1 – Valto A2 Sportmotor
16:30   uit   OZC 3   Twist 5 – OZC 3 Westwijk
17:30   uit   OZC A2   Nikantes A1 – OZC A2 Sportgebouw Campus
18:25   uit   OZC C1   RWA C1 – OZC C1 Rhoon

 

Zaterdag 24 februari
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 – HKC (Ha) D3 De Enk
10:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – KCR E1 De Enk
10:00   thuis   OZC E2   OZC E2 – Olympia (S) E3 De Enk
10:00   uit   OZC E3  • Nieuwerkerk E6 – OZC E3 De Kleine Vink Hal
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 – PKC/SWKGroep D4 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 – Vitesse (Ba) C2 De Enk
13:15   thuis   OZC B1   OZC B1 – Or.Zwart/Hoekse B1 De Enk

 

Zaterdag 3 maart
11:00   uit   OZC B2  • ONDO (G) B5 – OZC B2 Westlandhal
De Hoekstee !!
11:00   uit   OZC D2   SKV D1 – OZC D2 Sportzaal De Bolderik
17:00   uit   OZC A2   Olympia (S) A2 – OZC A2 Olympia

 

Zaterdag 10 maart
09:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – Vitesse (Ba) E1 De Enk
09:00   thuis   OZC F1   OZC F1 – Fortuna/DeltaL F3 De Enk
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 – SKV D1 De Enk
10:00   thuis   OZC E2   OZC E2 – Sperwers E3 De Enk
10:00   thuis   OZC F2   OZC F2 – ONDO (G) F5 De Enk
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 – Nieuwerkerk D4 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 – Fortuna/DeltaL C3 De Enk
12:55   uit   OZC A1   KCR A2 – OZC A1 De Fakkel
13:15   thuis   OZC B2   OZC B2 – Oranje Wit (D) B5 De Enk
14:20   thuis   OZC B1   OZC B1 – DeetosSnel B2 De Enk
15:25   thuis   OZC 3   OZC 3 – Erasmus 2 De Enk
16:40   thuis   OZC 2   OZC 2 – Weidevogels 3 De Enk
17:55   thuis   OZC 1   OZC 1 – Erasmus 1 De Enk
19:10   thuis   OZC 5   OZC 5 – Avanti (P) 7 De Enk

 

Zaterdag 17 maart
12:00   uit   OZC B1   Or.Zwart/Hoekse B1 – OZC B1 De Tienvoet
15:00   thuis   OZC E1   OZC E1 – NIO E1 De Enk
15:00   thuis   OZC E3  • OZC E3 – ODO E4 De Enk
16:00
15:00
  thuis   OZC E2  • OZC E2 – Dijkvogels E2 De Enk
19:00   uit   OZC B2   Albatros B4 – OZC B2 Develsteinhal

OZC SPONSORS